16 Aralık 2013

Doruk Tıp Merkezi'nin Standartlara Uymayan Merdivenleri!

Doruk Tıp Merkezi'nin hemen girişinde bulunan 4 basamaklı merdivenler standartlara uymadığı gibi, ayrıca en az 3 noktada bulunması lazım gelen trabzanın da olmayışı özellikle yaşlı hastalar için son derece ciddi tehlike arz etmektedir . Standart basamak yüksekliği 17 cm olması gerekirken, sizdeki basamaklar yer yer 25 cm ve en az 20 cm olarak yapılmış . Sözde tedavi olmak üzere gelen hastalara adeta sıkıntı yaşatıyor .Koskoca iri ve üstelik zaten tek kolu protez olan hastamızın sağlam kolunu tedavi için geldiğimiz merkezinizden az kalsın tamamen sakat yada hayati tehlikeyle çıkacaktık. Bu dilekçem sizden bir ricanın ötesinde bir ikaz ve uyarıdır .

Mehmet 1.359 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet31 Aralık 2013

    Doruk Tıp merkezini aldıkları tavır karşısında mecburen ,Ataşehir ilçe Sağlık müdürlüğüne bir dilekçeyle şikayet ettim .Kendileri denetim yapılacağını ve bana geri dönüleceğini söylediler .Konunun takipçisiyim .

  • Mehmet19 Aralık 2013

    Aradan geçen 4 güne rağmen ,bana herhangibir dönüş olmadığı gibi ,mailimi aldıklarına dair bir emarede görmüş değilim .Müdür yardımcısı Ercan beyin olmadğı bugün muhasebeden Ferhat beyle yaptığım görüşmede bana söyledi ve kendisine ileteceğini bildirdi .Kendisinede mailin bir örneğini tekrar attım .Dolayısıyla ilk aşamada olaya bakışları açısından memnuniyet verici bir durum söz konusu olmamakla birlikte birkaçgün daha bekleyip alacakları tutuma göre bir değerlendirme yapmak isterim .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön