04 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3351819

Doruk Tıp Merkezi Sezeryan Doğum Parası Yüksek Ücretlendirme!

Eşim 09.09.2014 tarihinde Özel Doruk Hastanesinde sezeryan doğum yapmıştır. Doğum ücreti olarak benden 1238 TL alınmıştır ama faturada doğum ücreti olarak kesilmemiştir. Doğum yaptığı halde sağlık hizmeti olarak fatura kesilmiştir. Ayrıca eşimin ameliyat esnasında vücudunda kiste rastlandığı için kist ameliyatının ücreti olarak benden 812 TL ücret alınmıştır.


Bu ücretlerin fazla olduğunu düşündüğüm için gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Özel Doruk Hastanesiyle görüştüğümde bu kadar alamazsınız gerekli yerlere söyleyeceğim dediğimde faturayı kendilerinin istediği şekilde kestiler değerlendirilmesi istiyorum.

Mesut Mesut 12.436 Okunma

Cevaplar

  • Doruk Tıp Merkezi Temsilcisi21 Aralık 2018

    Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Temsilcisi Değerli Hastamız, Hastanemiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, gerekli iyileştirmelerin yapıldığını bildiririz. Ayrıca, Şikayet ve Taleplerinizi 09.00-20.00 saatleri arasında Web Sayfamız üzerinde bulunan ''Destek Hattından'' bildirebilirsiniz. ( www.doruktip.com ) Saygılarımızla, Sağlıklı günler dileriz. DORUK SAĞLIK GRUBU

Ziyaretçi Yorumları