11 Ekim 2017
Yorum Yap
#9683653

Dörtler Market Fiyat Farklılıkları

Dörtler Market Barış Manço Bul. Şubesinde sürekli kasa ve reyonda fiyat farklılıkları yaşanıyor. Bugün saat 20:30 civarında mağazadan alışveriş yaptım. Reyonda etiketi 9.99 olan Philips ampul kasada 14.75 oldu. Önce yanlış ürün almışsınız diye suçu bana yıkmaya çalıştılar ancak barkodları kontrol ettirerek ispatlayınca kabul ettiler.


Ancak bir özür ya da haklısınız dan ziyade kasiyer hanımın neredeyse azarlamadığı kaldı. Yasal zorunluluk gereği bu fiyattan satmak zorundasınız deyince mecbur kaldılar. Sonra etiket fiyatı 5 TL olan ıslak mendili 11.90 olarak okuyunca mağaza müdürünü çağırdım Kendisi gayet rahat şekilde "o da hanımefendinin şanssızlığı ne yapalım okumuyor kalsın almayın arar merkeze bildiririz "dedi.


Madenci Kahve'de de aynı şekilde fiyat farkı çıkınca tüm ürünleri bıraktım ve neredeyse hatalı benmişim gibi mağaza müdürü dahil hiçbir şekilde kusura bakmayın bile demediler.

Burcu 706 Okunma

Cevaplar

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı13 Ekim 2017

    Değerli Dörtler Market Yöneticileri öncelikle şikayetime karşı oldukça hızlı geri dönüşünüz ve nazik özrünüz için teşekkürler. Bu şikayeti yazmasaydım Dörtler Market ile ilgili düşüncelerim tamamen farklı olacaktı. Şikayet ile birlikte müşterilerinize önem ve değer verdiğinizi öğrenmiş oldum. Başta Sn. Serdar Serdaroğlu, Selçuk Bey, mağaza yöneticisi Ramazan Bey ve Kasiyer Buket Hanım a çözüm sürecindeki nezaketlerinden dolayı teşekkürler

  • Dörtler Market Temsilcisi12 Ekim 2017

    Dörtler Market Müşteri Temsilcisi Sayın Müşterimiz, öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Süreçle ilgili sizinle irtibata geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle müşteri şikayet hattı kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Dörtler DNMK Marketçilik Adi Ortaklığı

Ziyaretçi Yorumları