15 Aralık 2015

Dortek Kapı Fahiş Servis Ücreti!

Daire kapımız hafif düşüklükten dolayı yere sürttüğü için servis talep ettim. Şükür bir hafta sonra ikinci kez aramamız ile talebimiz yanıtlandı. Ancak servis ücretinin 120 TL olduğu söylendi. Servis görevlisine ve müşteri temsilcisine bu ücretin çok yüksek olduğunu ifade etmeme rağmen bunun şirket tarafından belirlenen bir ücret olduğu yapabilecekleri bir şey olmadığı söylendi.

İnsanların 30 TL için sabahtan akşama kadar çalıştığı bir ülkede basit bir tamirat için 120 TL ücret talep edilmesi yanlıştır. Bu ücret çok yüksektir! Şirketten söz konusu ücreti makul bir düzeye indirmesini ve fazla alınan ücretin iade edilmesini istiyorum.

Selahattin 1.930 Okunma

Cevaplar

  • Dortek Kapı Temsilcisi27 Ekim 2017

    Sayın İlgili, 10/12/2015 tarihinde gelen talebe 15/12/2015 tarihinde gidilmiştir. Garantisi dolduğu için ücretli olarak hizmet verilmektedir. Normalde bir gün öncesinde aranarak bilgi verilmektedir.O gün programda servis iptali olduğu için müşterimize öncelik verilerek gitmeden bir saat önce aranarak uygunsa onayı üzerine ekip yönlendirilir. Kendilerinin onayı üzerine ekip yönlendirilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön