26 Ocak 2015

Dört Gündür TTNET Arıza Kaydı İle İlgilenen Yok.

4 gün önce (yaklaşık 100 saat önce), iş dönüşü eve geldim ve internet bağlantımın olmadığını gördüm. Modemin DSL bağlantısı ışığının bir türlü sabitlenmediğini gördüm. Bu sebepten TTNET Destek birimine mesaj bıraktım. Dönüş olmayınca ertesi gün bir daha şikayet kaydı oluşturdum, ertesi gün bir daha...
Ancak kaç gündür ne bir dönüş yapan oldu ne de arıza sorunu çözüldü. Bu kadar ilgisizlik pes doğrusu! ama faturayı 1 gün geç ödesem hemen faizi eklerler üzerine. İşte TTNET böyle bir firma...

Halil 73 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Halil 28 Ocak 2015

  6 gün sonunda lütfedip konu ile ilgilenen TTNET ile internet sorunumu çözmüş bulunmaktayım, ancak 6 gün boyunca alamadığım hizmetin ücretinin iadesini talep ediyorum. (bunu müşteri temsilcisi de telefonda belirtmişti)

 • Halil 26 Ocak 2015

  An itibariyle 6 (yazıyla altı) gündür internetim yok, hala bir arama ve ilgilenme de yok, standart cevaplar istemiyorum, bu ayki faturamın da düzeltilmesi gerekir artık (almadığım bir hizmetin parasını ödeyemem)

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön