Doritos ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tc Neslihan sonuçtan hiç memnun değil

Doritos Mega Cool Orijinal Ranch Sos Aromalı Cips Birşey Çıktı İçinden

2.113
Tc Neslihan
Tc Neslihan 12 Ekim 2022 22:17
Doritos Mega Cool Orijinal Ranch Sos Aromalı Cips Birşey Çıktı İçinden

Doritos Mega paket orijinal cool ranch sos aromalı A101 ®'den aldım. 12.10.2022'de İçinde kurta benzer bir şey çıktı paketin içinde. Midem bulandı resmen kötü bir durum. Gıda olarak satıla ürünlerin içinde bu tarz böcek vs çıkması insan sağlığı ile oynandığı için artık bu marka ürünleri almak artı mümkün değil.

Doritos Logo
Doritos13 Ekim 2022 09:53
Tc Neslihan
Tc Neslihan13 Ekim 2022 17:53

Merhaba kimse aramadı

Doritos Logo
Doritos14 Ekim 2022 09:51
Tc Neslihan
Tc Neslihan3 hafta önce

Merhaba şikayetim sonucu ürünü gelip aldınız ama geri dönüş olmadı

Benzer Şikayetler

profile
86
1 hafta önce

Doritos Cipsten Siyah Böcekler Çıktı

Yeni aldığım Doritos cipsten içinden siyah böcekler çıktı midem bulandı nasıl bir iştir bu? Bunu insanlar yemekte böyle ismi olur şikayetçiyim görselde belirttiğim gibi Ben yılardır sizin ürünleri tüketiyorum küstürdünüz beni sonunda elimde fotoğraf kanıtı var gereken birimlere şikayete bulunacağım.

Doritos Cipsten Siyah Böcekler Çıktı
profile
70
1 hafta önce

Doritos Cips İçinden Çıkan Cisim

Doritos cips içinden yenmeye uygun olmayan bir cips çıktı ve bundan dolayı midem bulandı. İlk defa başıma böyle bir şey geldi. Allah'tan yemedim. Paketin içinde koyu kahverengi şekilde bir cips parçasıydı. Çocuklardan önce fark ettiğim için şanslıyım. İrtibat numaralarına ulaşamadım.

  • profile
1 Destekçi
profile
100
18 Aralık 2022

Doritos'un İçinden Çıkan Tüylü Şey

18.12.2022 tarihinde Doritos Hot Corn cips yiyorduk içerisinden anlamlandıramadığım bir şey çıktı, o çıkan şeyin içinde de tüyler vardı topaklanmış tüyleri elimle çektim inceledim ama ne olduğunu anlayamadım o şey her neyse onu geçtik diyelim asıl midemi bulandıran içerisindeki tuylerdi. Hepsini fot...

profile
110
14 Aralık 2022

Doritos Paketinden Saç Çıktı

videoplayer-icon

Cipsin içinden saç çıktı hiç hijyen kalmadı artık kızıl saç haftada en az 4 kere cips alıyordum. Midemi bulandırdılar, müşteri temsilcisi arkadaşta açmıyor su an 10 dakika oldu hala bağlanacak sizi çimlere tüm sosyal medya da paylaşacağım mail attım cevap yok çok ilgisiz bir firmasınız.

Doritos Paketinden Saç Çıktı
profile
95
11 Aralık 2022

Doritos Cipsin İçinden Kıl Çıkması

Doritos cipsin içinden kıl çıktı inanmıyorum ya markalı diye Doritos alıyoruz bu nedir mide falan kalmadı insanda dönüş yapmazsanız sizi CİMER e şikayet edeceğim insan sağlığıyla oynamak bu kadar basit mi ya yetkililere sesleniyorum lütfen dikkat edin denetim yapın.

Doritos Cipsin İçinden Kıl Çıkması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .