Doritos ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Doritos Cipsteki Ölü Karıncalar

401
Osman
Osman 10 Ağustos 2022 14:18
Doritos Cipsteki Ölü Karıncalar
Doritos Cipsteki Ölü Karıncalar

Doritos marka cipsi açtığımda içinde onlarca ölü karınca vardı. Her yere fotoğrafları ile birlikte atacağım. Hastaları var ama hiçbir şey sağlığınızdan önemli değil. Yeminle ben görür görmez miden kalktı.

Doritos Logo
Doritos11 Ağustos 2022 11:56

Benzer Şikayetler

profile
173
4 gün önce

Doritos Yabancı Cisim Çıktı

videoplayer-icon

Aldığımız Doritos peynirin nako cipsin içerisinden. 2 adet siyah renkte yabancı bir cisim çıktı. Şahsen biz ne olduğunu anlayamadık açıkçası artık bilmiyorum ne olduğunu ama tabii midemiz bulandı açıkçası. Yani böyle bilindik bir markada böyle bir şeylerin içerisinden böyle bir şeyler çıkması bizi ş...

Doritos Yabancı Cisim Çıktı
profile
86
2 hafta önce

Doritos Cipsten Siyah Böcekler Çıktı

Yeni aldığım Doritos cipsten içinden siyah böcekler çıktı midem bulandı nasıl bir iştir bu? Bunu insanlar yemekte böyle ismi olur şikayetçiyim görselde belirttiğim gibi Ben yılardır sizin ürünleri tüketiyorum küstürdünüz beni sonunda elimde fotoğraf kanıtı var gereken birimlere şikayete bulunacağım.

Doritos Cipsten Siyah Böcekler Çıktı
profile
70
2 hafta önce

Doritos Cips İçinden Çıkan Cisim

Doritos cips içinden yenmeye uygun olmayan bir cips çıktı ve bundan dolayı midem bulandı. İlk defa başıma böyle bir şey geldi. Allah'tan yemedim. Paketin içinde koyu kahverengi şekilde bir cips parçasıydı. Çocuklardan önce fark ettiğim için şanslıyım. İrtibat numaralarına ulaşamadım.

  • profile
1 Destekçi
profile
100
18 Aralık 2022

Doritos'un İçinden Çıkan Tüylü Şey

18.12.2022 tarihinde Doritos Hot Corn cips yiyorduk içerisinden anlamlandıramadığım bir şey çıktı, o çıkan şeyin içinde de tüyler vardı topaklanmış tüyleri elimle çektim inceledim ama ne olduğunu anlayamadım o şey her neyse onu geçtik diyelim asıl midemi bulandıran içerisindeki tuylerdi. Hepsini fot...

profile
110
14 Aralık 2022

Doritos Paketinden Saç Çıktı

videoplayer-icon

Cipsin içinden saç çıktı hiç hijyen kalmadı artık kızıl saç haftada en az 4 kere cips alıyordum. Midemi bulandırdılar, müşteri temsilcisi arkadaşta açmıyor su an 10 dakika oldu hala bağlanacak sizi çimlere tüm sosyal medya da paylaşacağım mail attım cevap yok çok ilgisiz bir firmasınız.

Doritos Paketinden Saç Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .