19 Eylül 2013

Dondurulan TTNET Hattım Bana Sorulmadan Aktif Edilmiş!

2007 yılında TTNET'ten 2 yıl taahhütlü Modem hediyeli internet aboneliği aldım. Verilen hizmetten ve alınan ücretten memnun olmadığım için iptalini istedim. Tamam problem yok herhangi bir TTNET bayisine gidip iptal edebilirsiniz dediler. Borcunuz yok dediler.

2-3 gün geçti TTNET'ten aradılar iptal etmeyin, 6 ay donduralım belki verilen hizmet-alınan ücrette bir değişme olur dediler tamam dedim dondurdum. 20 ağustos tarihinde TTNET mesaj gönderdi bana sormadan hattınız kullanıma açılmıştır.

TTNET'i aradım istemiyorum açmayın iptal edin dedim fakat bu sefer 6 ay imzalı taahhüt var dediler mail atın dedim bu sefer yok dediler ses kaydı varmış. Bulun dedim 20 gün oldu yok ve kullanmadığım fatura gelecek.

Ercan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön