Domino's Pizza'nnı Bir Alana Bir Bedava Kampanyası Ne İşe Yarıyor?

Salih T. |

14 Ocak tarihinde Domino's Pizza Kağıthane şubesine pizza almak için gittim. Kapıda yazan "Gel-al pizza 1 alana 1 bedava" kampanyasına ait koca bir ilan asılıydı. Siparişi alan arkadaş, bir pizza alırsam 15,90 ,ikinci pizzayı alırsam 31,80 TL ödeyeceğimi, ikinci pizzanın bedavaya geldiği söyledi. Bu işten kendisinin bir şey anlayıp anlamadığını, kampanyanın bana ne faydası olduğunu sorduğumda bana kelimesi kelimesine "kandırıyorlar abi işte" şeklinde cevap verdi.

Daha sonrasında bunun restoranın bir uygulaması olabileceğinden şüphelenerek Domino's Pizza Müşteri hizmetlerini aradım. Tatmin edici bir cevap alamadım. Bu aldatıcı reklam yüzünden asla bir daha Dominos Pizza'dan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Kampanya - Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih T.
  30 Ocak
  11:12

  Memnuniyet falan sağlanmış değil.Müşteri hizmetleri ve restoran müdürü aradılar ancak asıl sorun yerine,sorunu itiraf eden kendi çalışanını tespit etmekle daha çok ilgililer.

  Müşteri memnuniyeti sağlamak istiyorsanız dürüst olmanız yeterli olacaktır.

 • Salih T.
  30 Ocak
  11:09

  Malesef memnuniyet falan sağlanmış değil.Aynı kampanya hala devam ediyor Domino's Pizza'da.Müşteri hizmetleri ve restoran sorumlusu arkadaş aradılar ancak asıl sorunla değil,itirafı yapan çalışanı tespit etmekle daha çok ilgililer.

  Müşteriyi laf kalabalığıyla ikna etmeye çalışmak memnuniyet sağlamak değildir.Müşteriyi gerçekten memnun etmek istiyorsanız önce müşterilerinizi ciddiye alıp,mantıklı açıklamalar yapmalısınız.

 • 15 Ocak
  19:53

  Merhaba,


  Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.


  Saygılarımızla,
  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri