22 Ekim 2013

Domino's Pizza'dan Kusurlu Sipariş Sonrası Yine Kusurlu Yaklaşım!

Az önce 4. Levent Domino's Pizza şubesine gittik ve iki karışık pizza söyledik. Benimkinin içinden bir sürü pişmemiş un çıktı. Geri götürüp gösterdiğimde "Mısır ununu fazla koymuşuz" dediler. Ben de yenisi istemediğimi belirterek ürünü geri verdim ve diğerini arkadaşımla paylaştık.

Hesabı ödemek istediğimizde siparişimizin birazdan çıkacağını söylediler. Yenisini istemediğimizi belirtmiştik, dedik ama dinletemedik "Biz size parasını ödeyin demiyoruz, alın eve götürün" dediler fakat hesapta bir değişiklik yapmadılar; aynı tutarı bizden aldılar. Biz de münakaşaya girmek yerine parayı ödedik, pizzayı da alıp, masanın üstüne bıraktık ve çıktık.

Domino's Pizza'dan soğutan bir akşam oldu...

Ömür 74 Okunma

Cevaplar

  • Domino's Pizza Temsilcisi11 Kasım 2013

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

  • Ömür 23 Ekim 2013

    Merhaba, Az önce 4 Levent şube müdürü aradı ve durumdan çok rahatsız olduğunu belirtti. Kendisi yaklaşımın ne kadar yanlış olduğunun bilincinde olduğunu belirtti, herhangi bir şekilde bahane üretmekten kaçındı ve sorumlu personeli tespit etmek için yardımımı istedi. İlk başta olur verdim fakat sonra kimsenin ekmeğiyle oynamamak adına, tüm personele gerekli hassasiyeti göstermeleri konusunda yaptırımda bulunmanın daha sağlıklı olacağını belirttim ve şube müdürü de, bu konuda gerekeni yapacağını söyledi. Ben geri dönüşten memnun kaldım, devam eden süreçte böyle bir şeyin tekrar yaşanmayacağını zannediyorum. İyi çalışmalar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön