Domino's Pizza'dan Gelmeyen Sipariş.

Bekir A. |

05,09,2014 saat 11.39'da Domino's Pizza çarşı şubesinden verdiğim Adanalım pizza an itibariyle (12.50 ) adresime ulaşmamış olup, müşteri hizmetleri ile de 2 defa görüşmeme rağmen bir sonuca bağlanamamıştır. Çarşı şubesi ile adresim arasında hiçbir kırmızı ışık veya trafik çalışması olmayıp motor ile maksimum 5 dakika da ulaşılabilir durumdayım.

Şube telefonları cevap vermemekle birlikte, müşteri hizmetlerine şubenin çalışıp çalışmadığıyla ilgili bilgi istediğimde; çalışmayan şubeden sipariş kabul edilmeyeceği söylendi. İlgili siparişimin gecikmesi ile alakalı telefon numaram kayıtlı olmasına rağmen bir bilgi alamadım. Kalite standartları gereği şube ile ilgili gerekli yaptırımın uygulanması dileğiyle.

Etiketler :

Teslim Etmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  17:56

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri

 • Bekir A.
  05 Eylül
  13:20

  edit : 11.39 da f8e1fd koduyla verdiğim sipariş 13.17 de elime ulaştı şube çalışanı elektriklerin kesik olduğunu bildirerek ücret talep etti. siparişi iptal etmek istediğimi ilettim , müdürüyle ( şiyar bey ) yaptığı görüşme sonucunda pizza yı ücretsiz olarak teslim ettiler. ücretsiz teslim etmeleri öğşen arası geçmiş olduğu için mağduriyetimi gidermiş değil fakat incelikleri için teşekkür ederim