05 Eylül 2014

Domino's Pizza'dan Gelmeyen Sipariş.

05,09,2014 saat 11.39'da Domino's Pizza çarşı şubesinden verdiğim Adanalım pizza an itibariyle (12.50 ) adresime ulaşmamış olup, müşteri hizmetleri ile de 2 defa görüşmeme rağmen bir sonuca bağlanamamıştır. Çarşı şubesi ile adresim arasında hiçbir kırmızı ışık veya trafik çalışması olmayıp motor ile maksimum 5 dakika da ulaşılabilir durumdayım.

Şube telefonları cevap vermemekle birlikte, müşteri hizmetlerine şubenin çalışıp çalışmadığıyla ilgili bilgi istediğimde; çalışmayan şubeden sipariş kabul edilmeyeceği söylendi. İlgili siparişimin gecikmesi ile alakalı telefon numaram kayıtlı olmasına rağmen bir bilgi alamadım. Kalite standartları gereği şube ile ilgili gerekli yaptırımın uygulanması dileğiyle.

Bekir 182 Okunma

Cevaplar

  • Domino's Pizza Temsilcisi05 Eylül 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

  • Bekir05 Eylül 2014

    edit : 11.39 da f8e1fd koduyla verdiğim sipariş 13.17 de elime ulaştı şube çalışanı elektriklerin kesik olduğunu bildirerek ücret talep etti. siparişi iptal etmek istediğimi ilettim , müdürüyle ( şiyar bey ) yaptığı görüşme sonucunda pizza yı ücretsiz olarak teslim ettiler. ücretsiz teslim etmeleri öğşen arası geçmiş olduğu için mağduriyetimi gidermiş değil fakat incelikleri için teşekkür ederim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön