21 Ocak 2014

Yine Domino's Pizza ve Yine Fiyat Skandalı

Dün yine Alt Kaynarca Domino's şubesinden gel-al servis şeklinde pizza aldım. Orta boy Extraveganza pizza ve bedava 2.pizza olarak yine aynı katogorideki Bol Malzemos sipariş ettim. Broşürdeki fiyat 28,90 TL olmasına karşın kasada 31,90 TL tahsil ettiler. Sebebi farklı pizzalar olmasıymış (!) Siparişi alan hanıma, daha önce farklı bir şubeden aldığımda böle bir fiyat farkı olmadığını ısrarla söylememe karşın kaba bir tabirle fiyatın bu şekilde olduğunu söyledi.

Siparişten sonra çağrı merkezini aradım, durumu izah ettim ve onlarda şubeyi arayarak fiyatı düzelttiler.Çok kaba bir şekilde 3 TL ücreti iade ettiler. (Al paranı da git gibi!) Bu şekilde kaç kişiyi yanıltıp fazla ücret aldınız?

Erdal 196 Okunma

Cevaplar

  • Erdal25 Ocak 2014

    Sizin şikayet çözmeniz ancak bu kadar olur zaten!!! Neden hiç kimse arayıp bilgilendirme zahmetinde bulunmuyor? Klasik kopyala-yapıştır cevaplarla şikayet çözülmez.. "Siz şikayet edin durun biz nasılsa takmıyoruz" gibi bir yaklaşım içerisindesiniz.. Kimbilir kaç yıllık firmasınız ama bir türlü "Müşteri Memnuniyeti" kavramının ne olduğunu öğrenememişsiniz!!!

  • Domino's Pizza Temsilcisi21 Ocak 2014

    Merhaba, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili bildiriminiz, Genel Pazarlama ve Bölge Müdürlüklerine bildirilmiştir.Gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön