14 Haziran
#12109411

Domino's Pizza'ya Yakışmayan Bir Durum!

Uygulamanız üzerinden 13.06.2019 tarihinde saat 18:14 sularında Domino's lezzet festivali %70'e varan indirim kampanyanızdan yararlanmak için sepetime ekledim. Sonra mail adresime sipariş özeti geldi ödeme kısmına bir baktım 99.98 TL ücret gözüküyordu. Fakat uygulama da 29.99 TL tutar gözüküyordu neyse aradım uygulamanın lokasyonuma uygun olarak seçtiği Bulgurlu şubesi biz o kampanya dan franchise olarak sizi yararlandıramıyoruz ancak 39.99 TL'ye olur diye pazarlık yapmaya başladı bende böyle bir şeyin nasıl olabileceğini uygulama da öyle gözükmediğini beyan ettim ama çalışan beyefendi kaba bir sesle yanında olsam beni dövecek gibi o zaman iptal edin dedi bende bunun üzerine çağrı merkezini aradım ve durumu bildirerek siparişi verdim. Yani Domino's böyle kişilere isim hakkı vermemeli öncelikle nezaket eğitimi almalı bu çalışanlar bende hizmet sektöründe çalışmaktayım. Böyle iş yürümez.

Özge Özge 624 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özge'nin Teşekkür Mesajı15 Haziran

    Teşekkür ederim. Çağrı merkeziniz tarafından arandım ve gerekli aksiyonların alındığını öğrendim. İyi çalışmalar dilerim.

  • Domino's Pizza Temsilcisi15 Haziran

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

  • Domino's Pizza Temsilcisi15 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler