06 Nisan
#11810859

Domino's Pizza'nın Ye-Kazan Kandırmacası!

Şikayetim çok kısa aslında. Ben sürekli Domino's Pizza söylerdim. Hem beğenirdim hem de 5 siparişime 1 bedava alabiliyordum. Uygulamada ne zaman 5. pizza gelsem, hoop siliniyor. 2 defa aynısı oldu. Aradım geri dönüş yapmadılar, soruyorum sistemsel ilgilenelim diyorlar, sonuç nafile. Sanki tek pizzacı onlar. Bende artık sildim uygulamayı,5. pizzada hoop siliyorlar.

Tolga Tolga 138 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tolga06 Nisan

    Evet sordular, bana siz hediye pizzanızı kullandınız dediler. Yalan söylediler. Okuyacak arkadaşlara buradan bildiriyorum, yalan söylüyorsunuz yüzünüze vuruyorum. En son 18/11 /2018 de yapmışım hediye pizzayı. Ondan sonra yaptıklarımı söylüyorum. 16/12/2018–31/12/2018 ;iki adet) 04.01.2019–20.02.2019 Verdiğim siparişler bunlar. Şu an sanki hiç yapılmamış gözüküyor. Daha önce verdiklerimden zaten almadığım var onu açmıyorum bile konusunu, Zaten soğumuştum Domino'S'tan, şu an iyicene soğudum. Zaten pizzalarınıda bozdular, bir de yalan söylediler. Neyse siz böyle devam edin. Daha çok müşteri kaybedeceksiniz yazın bir kenara. Tekrar söylüyorum, tek pizzacı siz değilsiniz.

  • Domino's Pizza Temsilcisi06 Nisan

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

  • Domino's Pizza Temsilcisi06 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler