17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11042314

Domino's Pizza'nın Kalitesizliği!

Domino'S Pizza'dan 2 pizza sipariş ettim, bol malzemos ve karışık pizza, bol malzemos pizzadan siyah zeytini çıkarttım (alerjim var), zaten karışık pizzada siyah zeytin yok ki ben bu pizzayı yiyeceğim. Sipariş geldi karışık pizzayı bir açtım manzara fotoğrafta 3-5 parça zeytin pizzanın üstünde, daha fazlası kutu ile pizza arasında şikayet hattını aradım ne yapalım diyorlar. Neyse pizza tekrar geldi. Siparişi aynen bir daha göndermişler (2 pizza ve kola) kurye diyor ki para konusunda bir şey söylemediler 43,90 TL vereceksiniz, yanlış gelen pizzayı eline verdim kendi getirdiği 1 pizzayı aldım git kardeşim dedim. Teşekkürler Domino'S Pizza kalitesiz hizmetin ve pizza için. Bu saatten sonra bu marka benim için bitmiştir.

Bayram Bayram 362 Okunma

Cevaplar

  • Bayram18 Ekim 2018

    Hangi müşteriniz ile görüşerek memnuniyet verdiniz bilmiyorum ama. Bana yanlış gönderdiğiniz pizzanın yerine gönderdiğiniz pizzadan bile para istediniz.

  • Domino's Pizza Temsilcisi17 Ekim 2018

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri 444 33 22

Ziyaretçi Yorumları