27 Haziran #10604676

Domino's Pizza'nın Hediye Pizza Kandırmaca Teşebbüsü

Mobil uygulama üzerinden verdiğim siparişlerde, her yerde reklamını yaptığınız ve taahhüdünü verdiğiniz hediye pizza birikmiyor... Bu konuyla ilgili sorunu neredeyse iki aydır onlarca kez canlı yardım, telefon ve mail ile bildiriyorum. Ne bir dönüş ne bir çözüm hiçbir şey yok. Bu platforma yazacağımı söylüyorum onu da umursamıyorsunuz. Üç beş pizza dilimi değil sorun, sorun taahhüdünüzü yerine getirmemeniz ve tüketiciyi kandırma teşebbüsü. Gerekirse 100 pizza parasına mal olsa da tüketici yasal kanallarına dahi başvuracağım. 2018 yılı olmuş hala tüketiciye bu muamele. Tüm ekran görüntülerini ve kanıtları telefon numaralarımla birlikte info mailinize çoktan attım. İvedi çözüm bekliyorum.

Alper 748 Okunma

Cevaplar

  • Alper03 Temmuz

    Mobil uygulama üzerinden verdiğim siparişlerde, her yerde reklamını yaptığınız ve taahhüdünü verdiğiniz hediye pizza birikmiyordu. Bu konuyla ilgili sorunu neredeyse iki aydır onlarca kez canlı yardım, telefon ve mail ile bildiriyorum. Ne bir dönüş ne bir çözüm hiçbir şey yok. Sorun taahhüdünüzü yerine getirmemeniz ve tüketiciyi kandırma teşebbüsü. 2018 yılı olmuş hala tüketiciye bu muamele. Tüm ekran görüntülerini ve kanıtları telefon numaralarımla birlikte info mailinize çoktan attım. Birkaç gün önce 4 dilim eklenmiş hesaba. 10 dilim olması gerekiyor bilgisini ulaştırdım. Tekrar baktım bu defa 4 dilim de 1 dilime düşmüş.! Dalga mı geçiyorsunuz... ?!

  • Alper29 Haziran

    Bir şeyler yapmışlar kendilerince. Fakat 10 siparişim olmasına rağmen 4 sipariş görmüşler. Şaka gibi hakikaten şaka gibi... Tam bir çözüm bekliyorum acilen...

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön