15 Temmuz
#12273925

Domino's Pizza Siparişimi Yanlış Kişiye Teslim Etmişler

Domino's Pizza'nın site hata raporu verdiği için Beykoz Domino's Pizza şubesini aradım indirim alabilmem için 444 33 22 numarayı aramamı istediler. 444 33 22 numarayı aradım ve siparişimi iletişim bilgilerim dahilinde verdim. Biraz zaman geçtikten sonra şubeyi arayarak siparişim hakkında bilgi almak istedim. Şube çalışanı telefonda bana siparişiniz teslim edildi, ödemesi yapıldı bilgisini verdi. Yalnız benim siparişim adresime ulaşmadı tarafıma teslim edilmedi. Farklı bir kişiye beni aramadan teslim etmişler.
(Kısaca aç kaldım!)


Böyle bir saçmalık ömrümde görmedim. Beni ne aradılar ne bilgi verdiler aramasam haberim dahi olmayacak. Bu durum ilk defa başıma geliyor. Böyle bir saçmalık görmedim. Hala daha size teslim ettik diyorlar. Bana teslim edilen bir pizza yok. Kısaca sorumsuz davranılmış pizzam başkasına teslim edilmiş. Sinir oldum bu duruma ben sipariş veriyorum kurye başkasına teslim ediyor ben aç kalıyorum. Pizza'mı kime teslim ettiklerinin de bilgisi yok. Bundan dolayı bundan sonra Domino's Pizza'yı tercih etmeyeceğim.

Eyüp Eyüp 319 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Domino's Pizza Temsilcisi16 Temmuz

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

  • Domino's Pizza Temsilcisi15 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları