13 Temmuz
#12262983

Domino's Pizza Siparişimi İptal Ediyor

Soyak Yenişehir şubesinden pizzalar çoğunlukla soğuk geliyor. Son siparişimin soğuk olduğu için değişimini istedim. Bunun üzerine yenisini gönderelim dediler. Bana sormadan siparişimi iptal etmişler. Yerine şekli bozuk, kupkuru bir pizza yollamışlar. Paketi açınca şok oldum. Keşke fotoğrafını çekseydim atmadan önce.

Emre Emre 325 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre16 Temmuz

    Domino'S pizzaları soğuk veya bozuk yolluyor. Çalışanlar şikayetlerinizi sallamıyor. Hatta size küfür eder gibi telafi siparişi yolluyorlar. Kafalarına göre siparişinizi iptal edilmiş olarak gösterebiliyorlar. Her türlü üç kağıt mevcut soyak Domino'S'ta.

  • Domino's Pizza Temsilcisi13 Temmuz

    Merhaba, Müşterimiz aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

  • Domino's Pizza Temsilcisi13 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları