21 Haziran 2014

Domino's Pizza Siparişimdeki Saç Kılı!

Sayın Yetkili; 21.06.2014 Tarihinde Sirkeci Domino's Pizza Şube'nizden yapmış olduğumuz alış verişte aldığımız üründen saç çıktı. Ürünün görselini de sizlerle paylaşıyorum. Şubeyi aradığım zaman yoğun olduklarını ve ilgileneceklerini söylediler. Mide bulandırıcı bu durumdan dolayı çok rahatsız oldum.


Personellerinizin hassas davranmadıkları bu konu yüzünden şikayetçiyim. Özensiz ve mide bulandırıcı bu durum insan sağlığına daha kim bilir ne gibi zararlar doğurmaktadır. Şube Personellerinizin durumdan gayet normal bir şeymiş gibi konuşmaları da cabası.


Özellikle ısrarla seçtiğim Domino's Pizza markası artık gözümde hiçbir anlam ifade etmiyor.

Celil 251 Okunma

Cevaplar

  • Celil21 Haziran 2014

    Merhaba, Dominos benimle ilgilendi evet 13:30 da yaşadığım olayla ilgili 16:30 sularında geri dönüş yaptı Sirkeci Şube Müdürü ve Dominos müşteri hizmetleri yetkilileri. Sonuç şu; özürler dilendi özür karşılığı olarak Şube Müdürü sağolsun yeni bir pizza gönderdi.Gelen pizzayı sizlerle paylaşmak isterdim ama verdiğim cevap kısmında foto paylaşmakla ilgili bir ibare göremedim. Firmaya fotoğrafı gönderdim ve eminim kendileri bile pizzadan soğuyacaklardır.

  • Domino's Pizza Temsilcisi21 Haziran 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön