29 Eylül 2014

Domino's Pizza Sipariş Teslim Süresi Çok Uzun

İkitelli şubesinden 2 kere pizza siparişi verdim, ikisinde de 1.30 saat sonra getirdiler. Geldiklerinde pizzanın sıcaklığı geçmiş ve sarımsak kenar yapmayı unutmuşlardı. İade ettim almadım. Sonra düzelmiş olduklarını düşündüm yeniden sipariş verdim yine teslimat süresi 1 saati geçti yine sarımsak kenar unutulmuş ve pizza sıcak değildi.


Bana göre pizza yemek sadece karın doyurmak değil keyif de almaktır. Bir olay iki kere oluyorsa bunu özür dileyerek anlayış gösterilmesini bekleyerek açıklayamazsınız. Şubeye sıkı bir denetim yapılmalıdır. Dün yaşadığım gecikme için gelen kuryeniz, motor arızalandı bilgisini verdi. Motor arızalandı pizza soğudu ve teslimat için kapımı çalabiliyor durum normal mi?

Uğur 1.378 Okunma

Cevaplar

  • Uğur30 Eylül 2014

    Beni şikayetim ile ilgili şikayetçi olduğum şubenin aramış olması memnuniyet sağlamış olduğunuz anlamını taşımamalıdır. Arayıp kurduğu ilk cümle şu; keşke bizi arasaydınız, bu ne demektir ? Şubeyi kaç kere aradım siparişim gelmedi ilgilenir misiniz dedim. Şikayetime üretilen çözüm şubenin beni araması ve keşke bizi arasaydınız bilgisini vermesi. Belki bir özür dilenebilirdi ya da bundan sonra daha dikkatli olacağız mesajı verilebilirdi. Ben bu çözümü dominosun lezzetine yakıştıramadım.

  • Domino's Pizza Temsilcisi29 Eylül 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön