Domino's Pizza Sipariş Getiren Personelin Üslubu!

Arzu Arzu26 Mart 12:27

26.03.2020 tarihinde saat 12:05' de firmamıza sipariş getiren personelinize siparişlerin corona virüsü tedbirleri kapsamında dışarıda teslim edileceğini belirttim. Bana "insan gibi söyle"dedi ve yetmezmiş gibi "hepiniz bir cins olmuşsunuz diyerek" kapıyı çarptı ve gitti. Bunun üzerine domino's Bilkent şubesini aradım ve müdür olduğunu söyleyen yunus demir ile durumu paylaştım. Bana telefonumun son dört hanesini sordu. Ben de siparişi başka bir arkadaşımın verdiğini ama duruma ben maruz kaldığımı belirttim. Y*** bey'in cevabı "siz sipariş vermediyseniz şikayette edemezsiniz.? " yani bu şu mu demek oluyor: sipariş vermediysen benim personelim kurumda çalışan ve kendisini uyaran görevli arkadaşa ağzına geleni sayıp gidebilir? Kanunu haklarım saklı ve konunun takibinde kalmak üzere gereğinin yapılmasını rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Arzu 27 Mart 08:26

İlginize teşekkür eder, firma prestijiniz adına gerekli işlemlerin yapılacağını bilmek mutluluk verir. İyi çalışmalar, sağlıklı günler dilerim.

Domino's Pizza Logo Domino's Pizza 26 Mart 18:02

Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler