30 Nisan
#11911117

Domino's Pizza Sipariş Doğru Gelmedi!

Domino's Pizza Gültepe şubesinden verdiğimiz sipariş doğru olarak gelmedi, aradık iade ettik, saat 7'de götürdükleri pizzaları saat 8.30'da getirdiler. Müdür yenilerini yaptırıyorum dedi, ancak götürdükleri pizzaları aynen yollamışlar ve buz gibiydi, sanırım insanları saf sanıyorlar, şube müdürünü kınıyorum ve artık Domino'S bitti bizim için.

Sureyya Sureyya 177 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Domino's Pizza Temsilcisi01 Mayıs

  Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

 • Sureyya'nın Teşekkür Mesajı01 Mayıs

  Domino's Pizza Gültepe şubesinden Emre bey dönüş yaptı, gerekli izahatı yaptı, ilgisi ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

 • Sureyya01 Mayıs

  Domino's Pizza Gültepe şubesinden Emre bey dönüş yaptı, gerekli izahatı yaptı, ilgisi ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

 • Domino's Pizza Temsilcisi30 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları