14 Kasım 2015
#4190460

Domino's Pizza Sipariş Alınıyor Ama Ortada Pizza Yok!

Bu sefer üçüncü kez oldu. İlkinde siparişi verdim ve 1 saat sonra SMS ile siparişiniz iptal oldu gereken geri dönüş yapılacak gönderildi. Aradığımda ise şube o tarafa hizmet vermiyor cevabını aldım. Oturduğum mahalle İdealtepe, siparişi verdiğim şube İdealtepe şubesi ve şube hizmet veremiyormuş. Maltepe şubesi hizmeti veriyor dendi. Eğer 30dk garantisi varsa benim evime hizmet verilmediğini maksimum 20dk içinde anlamış olmanız lazım. Birde o konuşmadan sonra siparişi Maltepe şubesinden yaptılar ve onun parasını benden aldılar. Hani 30dk garantiniz?
Bunun üzerine şikayet oluşturuldu ama 3 hafta oldu arayan yok. Tekrar aradığımda ise hep yeni şikayet oluşturuluyor ama hiç geri dönüş yapılmıyor.

Seyed Seyed 98 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Seyed23 Kasım 2015

  Daha önceden bu siteden yine şikayet kaydı açmıştım. Bugün baktım dominos pizza, şikayetiniz değerlendirmeye alındı yazmış. Bu akşam yine dominos'tan sipariş verdim. Bu sefer siparişim 30 dakkayi geçtikten sonra geldi. Kuryeye 30 dakkayi geçti dedim ve şubeyi aradı. Şube ise bilmem ne kampanyasından dolayı 30dk geçerli değil dedi. Ben de pizzayı iade ettim. Dominos pizza artık kabak tadı verdi. Şimdiye kadar verdiğim siparişten daha fazla şikayet için telefonlarını aradım. Sipariş ve şikayet almada bir numaralar ama ürün tedariğinde sıfır.

 • Seyed20 Kasım 2015

  Bu akşam buraya cevap yazdıktan sonra dominos tan sipariş verdim. Bu sefer siparişim 30 dakkayi geçtikten sonra geldi. Kuryeye 30 dakkayi geçti dedim ve şubeyi aradı. Şube ise bilmem ne kampanyasından dolayı 30dk geçerli değil dedi. Bende pizzayı iade ettim. Dominos artık kabak tadı verdi. Şimdiye kadar verdiğim siparişten daha fazla şikayet için telefonunuzu aradım. Sipariş ve şikayet almada bir numarasınız ama ürün tedariğinde kotunun iyisisiniz.

 • Seyed20 Kasım 2015

  Dominos pizza muşteri hizmetleri aradı ve şikayetimi söyledim. Konuşmada "şikayetiniz ile ilgili gerekli bilgi alındı, gün içerisinde şikayet ile ilgili haber vereceğiz" dendi. Ama yine her zaman ki gibi hiç ses seda yok... .

 • Domino's Pizza Temsilcisi14 Kasım 2015

  Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri 444 33 22

Ziyaretçi Yorumları