24 Ekim 2015

Domino's Pizza Reklamdaki Ürünle Gelen Ürün Arasında Çok Fark Var

2 gün önce Domino's Pizza siparişi verdim. Reklamlarda gördüğümüz sucuk kenar ile gelen üründeki sucuk kenar arasında çok fark vardı. Gelen pizzadaki sucuk olarak nitelendirdiğiniz et; pipet büyüklüğünde ve lastik tarzında bir şeydi. Dünyada ilk sucuk kenar bu şekilde olmamalıydı bence. Bir ürünü pahalı yapasınız fakat kaliteli olduğu için insanlar tercih eder. Sizin yaptığınız tam tersi olmuş. Maliyeti düşürmek için reklamlarda gösterilen sucuk yerine pipet büyüklüğünde bir et parçası konarak müşteri kandırılmak istenmiş bence. Bu durumu size yakıştıramadığımı ve Domino's Pizza'dan bundan sonra sipariş vermeyeceğimi bilmenizi isterim.

Necati 47 Okunma

Cevaplar

  • Necati24 Ekim 2015

    Müşteri Hizmetleri yetkilisi az önce beni arayıp, şikayetimin detayını ogrenmek istedi. Müşteri istekleri kendileri için önemli olduğunu ve ilgili birimin tekrardan beni arayacagini soyleyerek görüşmeyi sonlandirdik. Gece yazdığım şikayet için çok hızlı geri dönüş oldu.

  • Domino's Pizza Temsilcisi24 Ekim 2015

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön