Domino's Pizza Kartal Stat Şubesi Sorumsuzluğu

Saim Saim21 Mart 13:10

20/03/2020 tarihinde saat 12.35'te Kartal stat karşısı Domino's Pizza'ya şahsen gittim içeride sol da kulübe tarzı bir yerde oturan arkadaş beni gördüğü halde yerinden kalkmadı. Buraya kim bakıyor dedim o zaman ayağa kalktı elleri ceplerinde kabadayı bir şekilde. Ben bakıyorum dedi. Pizza almak istiyorum orta boy dedim kataloğu bana tek Elle tersinden gösterdi. Sürati asık dövecek bir tavırla buradan bakın dedi. Siparişi verdim oda bana 15 dakika oturun dedi tepkimi söyledim neden sert ve agresif davranıyorsun dedim cevap vermedi. Pizza hazırlandı sarımsak sos ister misiniz dedi evet dedim pizzayı aldım ofisime gittim kutu donuk yağ içerisindeydi ve yağda resmen yüzüyordu. 

Gördüğüm anda direkt çöpe attım. 4 yıldır o şubeden sipariş veriyordum kayıtlarım var bakabilirler. Numaram 0544 930 ***. Adım s****. Bundan sonra tövbe sizden pizza değil kapınızın önünden bile geçmem. yerel rehber olarak beni çok üzdü bana yapılan saygısız davranış. Sizi kınıyorum Domino's un d sini duymak istemiyorum artık. Siz olaya maddi bakıyorsunuz sadece para kazanmak ama gün gelir bu davranışlarınızla müşteri bulamazsınız unutma Domino's.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Domino's Pizza Logo Domino's Pizza 21 Mart 15:22

Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

Domino's Pizza Logo Domino's Pizza 21 Mart 13:17

Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler