28 Ağustos 2013 #1980551

Domino's Pizza Gölcük Şubesinin Fiyat Yanıltmacası!

Domino's Pizza Gölcük şubesinden web sayfasında gösterilen efsane lezzetler kampanyasını istedim. Fiyat 13.9 TL idi. Gel alda geçerli olduğunu ve fiyatın 26 TL olduğunu söylediler. Sonra acil hattını aradım böyle birşey olmadığını ve siparişi verebileceğimi söylediler. Sonra Gölcük şubesi beni arayıp mağdur olmamam için 13.90 TL'ye göndereceklerini söylediler.


Benim mağdur olmadığımı, mağdur olanın bunu yapan şube olması gerektiğini söyledim. Bu, sorgulamayan tüketiciyi yanıltmaktan başka birşey değil. Büyük bir firmanın buna ihtiyacı olmaması gerekir. Bunu yapan şubenin de bunun sonuçlarını bilmesi ve yaşaması gerekir.

Engin 117 Okunma

Cevaplar

  • Engin01 Eylül 2013

    Konuştuğum kişinin özür dilemesi dışında bir sonuç almadım. Bu kişi zaten şikayetin sebebi uygulamayı yapan kişiydi. Firmanın bu şikayetleri ciddi şekilde ele almadığını düşünüyorum.

  • Engin29 Ağustos 2013

    Bununla ilgili benden özür dilendi. Ama Şubenin tüketiciye bu şekilde olması gerekenden farklı fiyat sunması durumunda kalıcı önlemlerinde alınması gerekir.

  • Domino's Pizza Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Merhaba; Şikayet ile ilgili; Sayın Engin Bey ile görüşülmüştür. Şubemiz ile iletişime geçilerek müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön