15 Şubat 2013

Dominos Pizza Geç Yanlış Gelen Ve Para Üstü Getirilmeyen Firma!

11ABD500 numaralı siparişim 50 dk'da geldi. Yoğunluk sebebi ile yarım saat kampanyasından yararlanamayacağım söylendi ve 100 lira verdim. Bozuk olmadığını söyleyen kuryeye bozdurup parayı giriş kattaki dükkana bırakabileceğini söyledim. Motora binip basıp gitti. Pizzayı açtım ki üstüne Parmesan kenarlı Italiano yerine yanlış küçücük kuru soğuk bir pizza ile karşılaştım.


4 saat geçtikten sonra para üstüm hala gelmediği için şubeye bizzat gidip kendim almak zorunda kaldım. Tamam dedikçe tepemize çıkan bu lakayt davranışlardan sonra müşteri hizmetlerine de mail attım ama dönüş olmadı. Bu kadar hata bir araya gelmez. Para üstünü almak için dükkana gitmek zorunda kalmak ne demektir?

Kadir 197 Okunma

Cevaplar

  • Kadir23 Şubat 2013

    Bundan sonraki her mesajınızda sipariş verip kapıyı açmayacağımı belirtirim. Bakalım nasıl olacak?

  • Kadir20 Şubat 2013

    Tüm bu olaylar sonucunda benimle görüşen kişiden talep ettiğim tek şey telefon numaramın sistemden silinmesiydi. Numaramın silindiği söylenmesine rağmen hala olduk olmadık zamanlarda pizza mesajları alıyorum.

  • Domino's Pizza Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba; Şikayet ile ilgili; Sayın Kadir Bey ile görüşülmüştür.Fatih şubemiz ile iletişime geçilerek müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön