Domino's Pizza Bol Malzemos Adı Altında Boş Hamur

Gürkan Gürkan21 Mart 02:40

Bu gece saat 1:28 de İstanbul Esenyurt Kristal Şehir şubesinden arkadaşlarımla birlikte online olarak vermiş olduğum pizza siparişi evime geldiğinde kutusunu açar açmaz şok bir manzarayla karşılaştım. Siparişimizde ki istediğimiz pizzayla uzaktan yakından alakası yoktu. Malzemeleri eksik, buz gibi, kaşar yok denecek kadar az ve bomboş bir hamurdu resmen. Pizzayı getiren kuryeci arkadaş bile özür dileyerek resmini çekti. Daha sonra arkadaşım şubeyi aradığında ise dalga geçer gibi bir sonrakinde daha dikkatli oluruz birazdan kapatacağız şu an yapacak bir şeyimiz yok diyerek telefonu kapattı. Şimdi ben bu pizzayı yapıp gönderen mutfak personeline sesleniyorum bu bol malzemos adı altındaki boş hamuru sen 30 lira verip yer miydin?

Cevaplar

profile-icon Gürkan 22 Mart 01:04

Dün geceki şikayetim üzerine Domino's beni arayarak özür dileklerini iletti ve gönderdikleri soğuk, biçimsiz boş hamurun telafisi niteliğinde adresime ücretsiz pizza tanımladıklarını söylediler. Söyledikleri talimatları izleyerek web sitesinden siparişimi vermek için sepete ilerlediğimde ise bir şok daha yaşadım. Minimum 12,90 TL tutarında tekrar alışveriş yapmazsam telafi için tanımladıkları pizzayıda alamayacakmışım. Domino's benim için bugünden itibaren bitti, oraya müşteri memnuniyeti sağlandı yazmışlar ana benim bırakın memnun olmamı daha da sinirlendirdiler resmen dalga geçiyorlar çevremde tanıdığım tanımadığım herkese bu olayı anlatacağım ve blog sayfamda durumu resimleriyle birlikte paylaşacağım. Yetkililerden kesin ricam beni yarın tekrar arayıp pizza tanımladık demesinler sanki bedava hayrına dağıtıyorlarmış gibi. Size bu saatten sonra kazandıracak bir liram yok maalesef.

Domino's Pizza Logo Domino's Pizza 21 Mart 15:41

Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri

Domino's Pizza Logo Domino's Pizza 21 Mart 11:08

Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler