15 Mayıs 2015

Domino's Pizza Beni Aç Bıraktı!

Pizza siparişimi verdim, ücretini ödeyip masama geçerek pizzamı beklemeye başladım.Uzun süre beklememe rağmen pizza gelmedi. Benden sonra sipariş veren arkadaşın pizzası gelince çalışan arkadaşlara "ben uzun süredir bekliyorum, beyefendinin pizzası benden önce geldi? Benim siparişim nerede" diye sordum. Hemen siparişimi alan kız "ben fırından çıkarmıştım pizzayı" diyerek arka bölüme geçti ve inanılır gibi değil fırından çıkan pizzamı aramaya başladılar. Boş kutulara baktılar ve bulamadıktan sonra bir arkadaş "siparişiniz sisteme düşmemiş" gibi resmen benimle alay eden bir cevap verdi. Çalışanlarınızın sorumsuzluğu yüzünden aç kaldım. Sinirlenip çıkıp başka yere gittim. Bir daha Dominos mu?

Burak, 252 Okunma

Cevaplar

  • Burak,22 Mayıs 2015

    İlk gün sipariş sisteme düşmemiş dendi. Telefondaki arkadaş sizin pizzanızı yanlışlıkla kurye almış o yüzden bulamadık dedi. Biraz daha konuşsak pizzanız buharlaştı cevabı alacaktım:)

  • Domino's Pizza Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön