21 Ağustos 2013

Domino's Pizza 30 Dakika Garantisi Diye Bir Şey Yok!

444'lü online sipariş hattından bir sipariş verdim. Siparişi alan ilk görevli 30 dakika garantisi geçerli değil diyerek bir uyarıda bulunmadı. 40 dakika geçtikten sonra siparişi iptal etmek için tekrar aradığımda görüştüğüm kişi şu anda sokağınızda görünüyor 45 dakikayı geçmez dedi, ayrıca soğumuştur şeklindeki ifademe rağmen eğer soğuduysa bizi arayın ilgileniriz dedi.


55. dakikada ben tekrar Domino's Pizza'nın 444'lü numarsı ile görüşürken kapım çaldı. Arkadaşa tekrar ürünü iade etmek istediğimi ilettim. Fakat bana ürünü iade etme gibi bir şansımın olmadığını belirtti. Ürünü soğuk soğuk teslim alarak parasını ödedim. Lütfen bu tarz firmalar tutabilecekleri sözleri versinler. İade hakkı engellenemez.

Alp 108 Okunma

Cevaplar

  • Alp22 Ağustos 2013

    Benimle direk 444'lü hattan kimse arayıp görüşmemiştir. Beni arayan şube yetkilisidir. Burada sorumlu şube olduğu kadar 444'lü hatta görüşülen kişidir. Sonuçta 1 saat sonra gelen soğuk pizzayı iade isteğini reddeden 444'lü hattaki dominos yetkilisidir. Yanlış bilgilendirmeyi düzeltmenizi rica ediyorum.

  • Domino's Pizza Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Merhaba; Şikayet ile ilgili; Sayın Alp Bey ile görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön