Domino's Pizza 1 Saat 27 Dakikada Gelen Sipariş

Eyup Eyup31 Mart 02:11

31 Mart saat 00.21 'de sipariş ettiğim pizzaların 01.48' de kapı zilimin çalınması ve elime 2 tane buz gibi pizzanın tutuşturulması sonrasında kuryenin bana 2 kişi çalıştıklarını söylemesi sonucu sinirlenip yazdığım bir şikayettir. 2 kişi çalışıyor ise bu benim sorunum mu? Ben o el kadar pizzalara 43 TL veriyor isem bunun bana sıcak ve hızlı bir şekilde getirilmesi hizmetini de satın almış bulunmuyor muyum? 

Domino's'un yeterli sayıda eleman çalıştırmamasından ve şirket politikasına ters hareket etmesinden şikayetçiyim. Daha fazla kar edebilmek için gerektiğinden az eleman çalıştıran bu şirket gerektiğinden fazla rağbet görüyor. Bunun bilincinde olalım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Eyup 02 Nisan 19:06

Tarafınıza ulaşacağız deyip ulaşmayan kral marka. Muhtemelen her şikayetin altına aynı şeyi yazıp müşteri kaybını bir nebze azaltmaya çalışıyor. Kimseye dönüş falan yok.

Domino's Pizza Logo Domino's Pizza 01 Nisan 01:00

Değerli Müşterimiz, Domino's Pizza ailesine göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız geri bildirimler, hizmet kalitemizi artırmak açısından bizim için çok değerlidir. Yaşadığınız olumsuz deneyimden ötürü markamıza olan güveninizi ve sizin gibi değerli bir müşterimizi kaybetmemek adına şikayetinizle alakalı gerekli kontrolleri yaparak tarafınıza ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla, Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler