09 Eylül 2013

Domino's Pizza Tarafından Rahatsız Ediliyorum!

Domino's Pizza denen bir fastfood markası, telefon numaramı nereden bulduysa, bana sık sık reklam mesajları gönderiyor. Kendilerini defalarca arayıp yetkili kişilerle konuştum, şikayetimi dile getirdim ve ikaz ettim ama, hala taciz mesajları göndererek beni rahatsız ediyorlar.

Domino's Pizza ve beni taciz eden başka firmaları savcılığa da şikayet ettim ama bir sonuç alamadım. Bana boş yere mesaj göndermesinler, çünkü bu firmaların hiçbirinden alışveriş etmeyeceğim!

Taciz ediliyorum ve çok rahatsız oluyorum! Domino's Pizza ve benim numaramı böyle firmalara satanlardan şikayetçiyim. Domino's Pizza'nın, şikayetimi önemsemesini ve beni bir daha rahatsız etmemesini kendilerinden rica ediyorum.

Can 185 Okunma

Cevaplar

  • Can 17 Eylül 2013

    Dominos Pizza firmasından bir yetkili, 10 Eylül 2013 tarihinde beni telefonla arayarak, bana bir daha sms'le reklam mesajı göndermeyeceklerini, numaramı listelerinden sildiklerini söylemişti ama bugün yine telefonuma Dominos Pizza'dan bir taciz mesajı geldi. Bu reklamlardan kurtulmak için kimseye, hiçbir firmaya ekstra para ödemeyeceğim. Telefonlara izinsiz gönderilen bu reklamlar, saygısızlıktan başka bir şey değildir. Dominos Pizza'dan bir daha sms almak istemiyorum!

  • Can'ın Teşekkür Mesajı16 Eylül 2013

    Dominos Pizza firmasından bir yetkili, beni telefonla aradı ve telefon numaramı listelerinden çıkardıklarını söyledi. Sorunumla ilgilendikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Sms reklamlarının yasaklanması dileğiyle.

  • Domino's Pizza Temsilcisi10 Eylül 2013

    Merhaba, Müşterimiz SMS listemizden çıkartılmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön