20 Ocak 2016

Domino's Pizza Siparişler Tam Gelmiyor!

Domino's, Antalya/ Dokuma şubesinden verdiğim sipariş tam gelmiyor. Sarımsak kenar için ekstra para ödüyorum ama pizzam sarımsak kenarlı gelmiyor. Menüde patates olduğu halde büyük patates siparişi de veriyorum ve özellikle not düşüyorum iki patates ayrı kutularda gelsin diye ama sadece büyük patates geliyor. Siparişleri ciddiye almadığınız için artık sipariş vermeyi de düşünmüyorum.

Gizem 71 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 05 Şubat 2016

    Daha önce de verdiğim siparişlerde eksikler olduğu (sarımsak kenar, kekik, acı vb.) için şikayette bulunmuştum. Bana " Büyük bir firma olduklarını, bu tarz eksiklikleri yapmalarının çok yanlış olduğunu, tekrarlanmayacağını" söyleyen yetkililere itibar etmiştim ancak daha şikayetten sonraki ilk siparişte yine sarımsak kenar istememe rağmen pizzam sarımsak kenarsız geldi. Evime siparişte bulunuyorsam bunu eksiksiz olarak istememin normal olduğunu düşünüyorum ve artık dominos pizza Antalya/Dokuma şubesi ile herhangi bir alışverişte bulunmayacağımı yetkililerine bildiriyorum. Kimseye de dominos PİZZAdan eve sipariş vermeyi tavsiye etmiyorum.

  • Gizem'in Teşekkür Mesajı20 Ocak 2016

    Şikayetimle ilgili yarım saat içinde dönüş yapan firma yetkililerine ve dokuma şubesine teşekkür ederim. Tavrınız gerçekten nazik ve yapıcı. Bu yüzden buradan da bunu belirtmek istedim. Sonuçta olumlu yanı da görmek gerekli diye düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön