Domino's Pizza Siparişimden Farklı Ürün Teslim Edildi.

Akin S. |

Bu kendini bilmez pizza firmasının kendini bilmez Yeşilköy şubesinden pizza siparişi verirken hiçbir zaman yarım saat kurallarına uymadan minumum bir saat içinde pizza getirmektedirler. Ayrıca siparişlerimizde sarımsak kenar istememize rağmen hep sarımsak kenarsız ürün göndermektedirler. Bu durumu belirttiğimde bir sonraki siparişinizi ücretsiz yollayacağız diyen Yeşilköy şubesinde çalışan kendini bilmez H**** denen yetkili aradığımda hayır ben öyle bir şey söylemedim sadece sarımsak kenar ücretsiz göndereceğiz demiştir.

Nasıl sorumsuzluk bu nasıl yanıltmadır. Ücreti öderken her defasında sarımsak kenar parasını bizden kesmekte ancak iade edilmemektedir.

Etiketler :

Yanlış - Farklı Ürün Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akin S.
  13 Temmuz
  11:42

  Bu kendini bilmez pizza firmasının kendini bilmez yeşilköy şubesinden pizza siparişi verirken hiçbir zaman yarım saat kurallarına uymadan minumum bir saat içinde pizza getirmektedirler. Ayrıca siparişlerimizde sarımsak kenar istememize rağmen hep sarımsak kenarşiz ürün göndermektedirler. Bu durumu belirttiğimde bir sonraki siparişinizi ücretsiz yollayacağız diyen yeşilköy şubesinde çalışan kendini bilmez harun denen yetkili aradığımda hayır ben öyle bir şey söylemedim sadece sarımsak kenar ücretsiz göndercez demiştir. Nasıl sorumsuzluk bu nasıl düzenbazca laf kıvırmaktır. Ücreti öderken her defasında sarımsak kenar parasını bizden kesmekte ancak iade edilmemektedir. Bence dominostan yemeyin pizza

 • 11 Temmuz
  17:05

  Merhaba,
  Müşterimiz ile iletişime geçilmiş, ancak ulaşılamamıştır.
  Saygılarımızla,
  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22