Domino's Pizza Siparişimdeki Saç Kılı!

Celil A. |

Sayın Yetkili; 21.06.2014 Tarihinde Sirkeci Domino's Pizza Şube'nizden yapmış olduğumuz alış verişte aldığımız üründen saç çıktı. Ürünün görselini de sizlerle paylaşıyorum. Şubeyi aradığım zaman yoğun olduklarını ve ilgileneceklerini söylediler. Mide bulandırıcı bu durumdan dolayı çok rahatsız oldum.

Personellerinizin hassas davranmadıkları bu konu yüzünden şikayetçiyim. Özensiz ve mide bulandırıcı bu durum insan sağlığına daha kim bilir ne gibi zararlar doğurmaktadır. Şube Personellerinizin durumdan gayet normal bir şeymiş gibi konuşmaları da cabası.

Özellikle ısrarla seçtiğim Domino's Pizza markası artık gözümde hiçbir anlam ifade etmiyor.

Etiketler :

Hijyen - Yabancı Madde Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celil A.
  21 Haziran
  17:07

  Merhaba,
  Dominos benimle ilgilendi evet 13:30 da yaşadığım olayla ilgili 16:30 sularında geri dönüş yaptı Sirkeci Şube Müdürü ve Dominos müşteri hizmetleri yetkilileri. Sonuç şu; özürler dilendi özür karşılığı olarak Şube Müdürü sağolsun yeni bir pizza gönderdi.Gelen pizzayı sizlerle paylaşmak isterdim ama verdiğim cevap kısmında foto paylaşmakla ilgili bir ibare göremedim. Firmaya fotoğrafı gönderdim ve eminim kendileri bile pizzadan soğuyacaklardır.

 • 21 Haziran
  16:49

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri