Domino's Pizza Personelin Korkunç Rahatlığı!

Mustafa K. |

30.10.2015 tarihi saat 13.00'da birer adet orta boy Calypso ve İtaliano siparişi verdim. Ekstra peynirli olmasını istedim 10 TL fark istedi ayrıca peynir bir damla koymuşlardı ve berbattı. Buradan kimseye önermiyorum peynir kenarı.

Neyse asıl konu şu yedik arkadaşımla sonrasında 5 dilim kaldı ben dedim paket yapar misiniz? Yaptılar sonra bir yere gidecektim kendilerine dedim burada kalabilir mi ben gün içinde alacağım dedim tamam dediler. Sonra 17:00 gibi gittim tekrar pizzamı almaya kasadaki beyefendi ne dese beğenirsiniz! Biz onu attık! Ya sen ne pişkinlikle ve hadle benim pizzamı atarsın madem atacaktın sen niye benden aldın pizzayı?

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  20 Kasım
  19:07

  4082109 no.lu şikayetime istinaden beni aradılar ama müsait değildim açamamıştım sonra daha da aramadılar. Sanırım çözmüş kabul ettiler problemi. Ben bir daha buradan sipariş vermem verdirtmem de! Arkadaşlar dikkatli olun etrafta o kadar güzel farklı firmalar varken bu samimiyetsizlerle uğraşmayın.

 • Mustafa K.
  03 Kasım
  14:41

  hâlâ aramadılar. Bu ne ciddiyetsizlik sorumsuzluk!

 • Mustafa K.
  01 Kasım
  16:41

  Arayın o zaman yine ben sizi telefon başında çaresiz şekilde bekleyeceğimi mi sanıyorsunuz? Sorunu çözdü mü sayıyorsunuz böyle?

 • 31 Ekim
  15:33

  Merhaba,

  Müşterimiz ile iletişime geçilmiş, ancak ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla,

  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22