Dominos Pizza Operatör Para Ödemeyin Dediği Halde Kurye Para Aldı!

Neslihan A. |

Sipariş 40 dk'da geldi. Online yardımdaki kişi para ödemeyin dediği halde kurye bizden para aldı. Kendi saatine göre 30 dk'yı geçmediğini iddia etti. Canlı Yardım'a tekrar durumu anlattığımızda kuryenin geri dönüp parayı iade edeceğini söyledi. Bekledik bir süre, kurye gelmedi. Geç bir saatte gelmiş ve ev arkadaşıma iade etmemiş, paranın çekildiği kartın olması gerekiyormuş.

Sonradan Dominos Pizza'ya böyle bir durumun olduğunu ya bize aynı siparişten gönderin ya da para iadesi yapın dediğimizde olayın üzerinden uzun zaman geçti dediler. Dominos Pizza'nın 100. yıl şubesi kesinlikle çok kötü çalışıyor. Dominos'un adını lekeliyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Fiyat - Ödeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan A.
  29 Eylül
  17:59

  Dominos benimle iletişime geçtiğinde aynı menüyü önerdi. Şu an istemiyorum dediğimde hakkınızı saklı tutuyoruz dedi. Bir süre sonra arayıp aynı menüden istediğimde böyle bir durumdan haberdar olmadıklarını söylediler. Yine de sizi kırmamak için pizza göndericez ama kola gönderemeyiz dediler. Şaka gibi sanki sadaka istiyoruz. Ben telafisini istememişken artık geçti demişken sırf buraya müşteri memnuniyeti sağlandı yazabilmek için ücretsiz menü hakkı verdiler. Sonrasında da inkar ettiler.

 • 18 Temmuz
  15:09

  Merhaba;

  Şikayet ile ilgili;

  Sayın Neslihan Hanım ile görüşülmüştür. Şubemiz ile iletişime geçilerek müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri Hizmetleri
  444 33 22