25 Ocak 2016

Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri Ne İş Yapar?

12.12.2015'te pizza siparişi yaptım. 2 pizza gelmesi gerekirken 1 pizza geldi. Hemen müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığım durumu anlattım, ilgileneceklerini söylediler. 5 dakika sonra geri dönüş yaparak yanlışlığı fark ettiklerini fakat 2.pizzanın 3 saat sonra gönderilebileceğini söylediler. Bunu kabul edemeyeceğimi evimde misafirim olduğunu hemen bir çözüm bulunmasını istedim, buna karşılık yapacakları bir şey olmadığını şikayetimi ilgili yere ileteceklerini söyleyerek telefonu kapattılar. Aradan geçen 1.5 ay içerisinde şikayetim ile ilgili ne işlem yapıldığını çağrı merkezi ve web sayfası üzerinden 2 şer kere sordum hala da cevap alamadım. Sizce müşteri hizmetleri ne iş yapar?

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • Emre16 Şubat 2017

    Aradan bir yıl geçti hala bir geri dönüş yapmadılar

  • Emre01 Şubat 2016

    Aslında ben bilgilendirilmedim, şikayetimle ilgili dominos u yeniden bilgilendirdim, arayan kişi şikayetimin ne olduğunu bile bilmiyordu. Aradan 1 hafta geçti çözüm yok, tekrar soruyorum Domino's Pizza Müşteri Hizmetleri Ne İş Yapar?

  • Domino's Pizza Temsilcisi25 Ocak 2016

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Domino's Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön