29 Temmuz 2013

Dominos Pizza Keyfe Keder Hizmet!

Ziverbey Dominos Pizza'dan cumartesi günü büyük boy karışık pizza aldım ödemeyi yaptım 19,90 TL olarak yaptım, 15 dakika sürem olduğu söylendi, gittim yakın bir yerde alışveriş yaptım, 15 dakika sonra döndüğümde siparişim hazır değildi, hazırlık aşamasında bile değildi.

Siparişim olduğunu söyledim kasada ki bayan eksik para alındığını 4,90 TL daha almaları gerektiğini söyledi parayı ödedim bir 15 dakika da orada personelinizi çok bekledim ve sonunda pizzamı alabildim.

Şikayetim şudur; birincisi lakayt şekilde çalışıyorlar, ikincisi verdiğim sipariş için iki katı süre bekledim, üçüncüsü ve en önemlisi bana bir bedel söyleniyor ödemeyi yapıyorum fakat, daha sonra tekrar ödeme alınıyor.

Aral 144 Okunma

Cevaplar

  • Aral 16 Ağustos 2013

    Benimle iletişime geçilmedi, müsait olmadığım bir zamanda arandım daha sonra aramalarını söyledim arayan olmadı.Dominos kurumsal firma falan değil verdiği hizmet tam bir fiyaskodur.

  • Domino's Pizza Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Merhaba; Şikayet ile ilgili; Sayın Aral Bey ile görüşülmüştür. Şubemiz ile iletişime geçilerek müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön