Domino's Pizza Ketçap Mayonez Yok ve Temizlikten Haberleri Yok!

Korel K. |

Pizza lezzeti her şey değildir. Patates pizza, tavuk parçası falan satıp yanına ücretli sos satmayı biliyorsunuz. Ketçap mayonez falan gerekli değil diyorsun. Niye ücretli sos veriyorsunuz o zaman? İçecekler için buzda yok. Yan taraftaki McDonald's's ya da Burger King'e gönderiyor Domino's çalışanları eksikler için.

Dünyanın karını yapan bu pizza devi benim gözümde ufakçının önde gidenidir. Domino's Pizzanın sahibine sesleniyorum; patates satıyorsan mayonez-ketçap vereceksin vermiyorsan dükkanı kapatacaksın.

Etiketler :

Sunum / Servis Malzemesi Temizlik-Hijyen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Korel K.
  30 Ekim
  17:09

  Daha önce şikayette bulundum ve geri dönüş yapıldı. Dedimki ''Patates satıyorsunuz ama Dominos ta ketçap mayonez yok ama parayla sahtekar hırsız anlayışıyla sos adı altında 1 liraya ketçap mayonez tarzı şeyleri satıyorsunuz'' dedim, cevap olarak da böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını öyle sos tarzı şeylerin olduğunu ama ücret alınmadığı cevabını aldım. Bugün yine dominostayim fotoğrafını çektim yuvarlak sos levhasının üzerinde 1 lira yazıyor. Çocuk mayonez istiyor verdik 1 lirayı aldık yine. Beni arayan dominosta bilmem ne bölümünde bilmem neyim diyen sos mos satılmıyor kesinlikle diyen muhterem sana sesleniyorum senden bi cacık olmaz sen cebine dökmeden fıstık bile koyamazsın boş konuşma

 • 09 Ekim
  16:02

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22