20 Ocak 2014

Domino's Pizza İstanbul'un Göbeğinde Teslimat Yapılamadı

Öncelikle 4. Levent te Çeliktepe mahallesinde yaşadığımı belirtmek istiyorum. Daha önce de bir kaç kez yaşadığım için özellikle telefon ile sipariş verdim. 40 dk üstüne aradım, 4-5 dakika içinde geleceği söylendi. 10 dakika daha bekledim gelen giden yok. Tekrar aradım yolda olduğunu 5 dakika içinde ulaşacağı bilgisi verildi. 10 dakika öncede aradığımı söyledim ve 5 dakika içinde ulaşacağını söylediklerini hatırlattım. Telefonu kapattıktan sonraki toplam süre 50 dakika oldu hala gelen giden yok. ben tabi telefonda bekliyorum şube ile görüşülüyor filan.

57 dakika üstüne pizza geldi bende 30 dakika koşulu ile ilgili koşulu sordum, bir şeyler bir şeyler dediler. Peki dedim. Siparişimi kapıdan döndürdüm. Almadım. şimdi sipariş vermeye çalıştığımda bölgeme hizmet verebilecek bir şube olmadığını söylediler.

Özrünüz kabahatinizden büyük oldu sayın Domino's Pizza. 4. Levent İstanbul'un merkezi yerlerinden biri. Komiksiniz gerçekten.

Kaan 62 Okunma

Cevaplar

  • Kaan 11 Şubat 2014

    sürekli aynı şeyi yapıyorsunuz. bir kere doğru düzgün sipariş geldi. bu ne böyle hizmet vermemek için mi yarışıyorsunuz?

  • Domino's Pizza Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön