21 Nisan 2015

Domino's Pizza Gönderilmeyen Sipariş!

21.04.2015 saat: 00:53 de yemeksepeti.com uygulaması ile Domino's Pizza'dan siparişte bulundum. Buraya kadar her şey normal ilerledi. 01:45'e kadar açık olan Domino's Pizza. 01:01'de telefonum çaldı ve yemeksepeti.com merkez noktası beni arayarak Domino's Pizza'daki yetkili servis elemanının rahatsızlandığı ve elemanlarının yetersiz olduğu için benim siparişimi iptal ettiklerini açıkladılar. Mazeret olarak da, servis güzergahında olmama rağmen benim siparişimi getirdikleri takdirde diğer müşterilerin siparişlerinde aksama olacağını söylediler! 8 bloklu 232 daireli sitede yaşayan biri olarak bu konuda elimden geleni yapıp bu firmaya dikkat etmeleri konusunda komşularımı uyaracağım! Gereği neyse yapılsın!

Bahadir 378 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir10 Şubat 2017

    Siz beni hiçbir zaman aramadınız... Üzerinden zaman geçsede sizin bu ayıbınızı unutmadım ve unutmayacağım. Herkese kotulemeye ve firmanızdan uzak durmaya devam ediyorum! Aramışlar ulaşamamışlar... Gerçekten komiksiniz!

  • Domino's Pizza Temsilcisi21 Nisan 2015

    "Merhaba, Müşterimiz farklı zaman dilimlerinde aranmış ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön