Domino's Pizza Geç Gelen Soğuk Sipariş ve Kötü Hizmet!

Pelin S. |

Dün akşam vermiş olduğumuz sipariş yaklaşık 45 dk'da geldi. Telefonla arayıp siparişi sorduğumuzda; çıktı geliyor, bilgisi verildikten yaklaşık 15 dk sonra geldi. Buz gibi bir pizza ve soğumuş çikolatalı sufle tatlı bu şekilde yenmez. Bu yüzden kapıya gelen siparişi almayıp geri gönderdim. Şubeyi arayıp neden geç geldi? Diye sorulduğunda kaba, kurumsal kimliğe, markanıza yakışmayacak bir tavırla cevap verildi. Kötü hizmetin yanında bu şekilde müşteriyle konuşulması hoş olmayıp müşterileri markanızdan başka markalara doğru iter. Gelen personel gayet saygılıydı sorun olmadı ama telefondaki hizmet ve siparişin geç gelmesi, herhangi bir geri bildirimin de olmaması hayret verici. Küçük esnaflar bile bu şekilde bir gecikmeyi telafi yoluna gidiyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  13:39

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22

 • Pelin S.
  03 Haziran
  12:15

  31/05/2016 akşamı vermiş olduğumuz sipariş yaklaşık 45 dk'da geldi. Telefonla arayıp siparişi sorduğumuzda; çıktı geliyor, bilgisi verildikten yaklaşık 15 dk sonra geldi. Buz gibi bir pizza ve soğumuş çikolatalı sufle tatlı bu şekilde yenmez. Bu yüzden kapıya gelen siparişi almayıp geri gönderdim. Şubeyi arayıp neden geç geldi? Diye sorulduğunda kaba, kurumsal kimliğe, markanıza yakışmayacak bir tavırla cevap verildi. Kötü hizmetin yanında bu şekilde müşteriyle konuşulması hoş olmayıp müşterileri markanızdan başka markalara doğru iter. Gelen personel gayet saygılıydı sorun olmadı ama telefondaki hizmet ve siparişin geç gelmesi, herhangi bir geri bildirimin de olmaması hayret verici. Küçük esnaflar bile bu şekilde bir gecikmeyi telafi yoluna gidiyorlar.

 • Pelin S.
  02 Haziran
  17:12

  Belirtmiş olduğum şube beşyüzevler şubesiydi. Asıl sorunu yaşadığım 50.yıl şubesiydi. Şikayeti 50.yıl şubeye iletmenizi rica ederim