07 Haziran 2014

Domino's Pizza Geç Gelen Sipariş Ve Yetkin Olmayan Kurye!

06.06.2014 Tarihinde saat 18.26'da Dominos.com.tr'den sipariş verdik. Orta Boy + Orta Boy bedava kampanyasından toplamda 24 TL ödemek üzere sipariş verdik. Tam 50 dk sonra 18:16'da kurye geldi, dışarıda yağmur olmamasına rağmen yağmurdan dolayı geç kaldığını iddia etti!

Ben para ödemeyeceğimi söyledim, o da bu durumda pizzaları geri alacağını belirtti. Şube müdürünü aramayı ısrarla reddetti. Sonra arayarak müdüründen de aynı şekilde bilgi aldığını söyledi. Pizzaları geri verdik, işinde yetkin olmayan ve saygısız kuryeyi gönderdik. 30 dk'da teslimat garantisini geçtim, 50 dk nedir?

Pizzanın sıcak olması neyi değiştirir ben aç bekledikten sonra? 2 tane pizza için Domino's Pizza'nın bu duruma düşmesi peki?

Can 152 Okunma

Cevaplar

  • Can09 Haziran 2014

    Evet benimle dün görüşüldü, açıklama yapıldı. Beni arayan kişinin iyi niyetinden de şüphem yok kendisi durumu açık yüreklilikle anlattı bana, teşekkür ediyorum. Fakat böyle bir durumda bence müşterinize açıklamanın yanında geri kazanım için başka şeyler de sunmalısınız ki firmanızın büyüklüğünü hissedelim. Bunu ben düşünmemeliyim, böyle durumlar için elinizde müşteriye sunulacak bir paket olmalı. Ben bir daha Dominostan sipariş vermeyeceğim, cep numaramdan takip edebilirsiniz bu şartlarda bir daha asla.

  • Domino's Pizza Temsilcisi08 Haziran 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, 444 33 22 Domino's Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön