Domino's Pizza Eksik Sipariş...

Zehra Erdem E. |

Yine ve yeniden eksik sipariş bunun sonu hiç gelmeyecek sanırım. Bu akşam Zonguldak k. d. Z Ereğli şubesinden pizza ve yoğurt sos siparişi verdim. Fiyatı 2 pizza ve 4 yoğurt sos olarak kesiyorlar ama nedense yoğurt soslar yine yok. Bir de getiren çocuk iki dk alıp geleyim mi diyor. Tabi ki de ücretini alıyorsun dedim.

Neyse gidiş o gidiş tam dk tuttum 21 dakikada getirdi geriye yoğurt sosları ve biz pizzaları çoktan yedik yani. Siparişi getiren elemana şimdi bende şubeyi arıyordum dedim niye hemen getirdim ben diyor bana sıkılmadan, hemen mi dedim evet dedi, böyle bir tavırlarla çekti gitti. Ben artık gerçekten sinirleniyorum. Sürekli aynı sorun yaşanmaz ki ya. Ya da hep bana mı denk geliyor anlayamadım. Maden sorunlara bir çözüm bulamayacaksınız aramayın ya bizi sorunları görüşmek için.

Etiketler :

Porsiyon - Miktar Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zehra Erdem E.
  20 Mayıs
  11:49

  Yalanlar yalanlar ve yine yalanlar
  Bi akşam öncesi siparişim eksik geliyor şube müdürü tarafından aranıyorum. Telafi için bir sonraki siparişiniz ücretsiz olacak diyor. Bu akşam tekrar sipariş veriyorum ne bir indirim ne bir ikram hiç bir şey yok. Şube müdürünü arıyorum siparişimde ekstra istediğim şeylerin ücretini öderim diyorum pizza ücretini ödemiceğimi söylüyorum bana ödeyeceğim tutarı söylüyor çok bilmiş beyefendi söylediğim pizzanın ücreti. Telefonun karşısındaki insanları salak zannediyorlar sanırım. Ben yediğim yemeğin parasıyla batmam. 5 seferdir aynı şeyi yaşıyorum. Alın indiriminizde sizin olsun. Gösterememiş olduğunuz müşteri memnuniyetinden dolayı gerçekten teşekkürler sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonra gücüm yettiği kadar Domino's pizzayı her yerde boykot edeceğim. Çevremdeki herkese de bu olayı anlaticamdan emin olun. Nerede kaydım varsa da bütün sistemlerinizden silin artık

 • 17 Mayıs
  18:10

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22