Domino's Pizza Bölge Paylaşımında Organize Olamamak

Onur A. |

Sipariş verdiğimiz adres Topkapı-Kaleiçi'nde kalıyor, doğal olarak Çapa Şubesi'nden sipariş verebiliyor olmam lazım. Fakat şöyle ki, Çapa Şubesi'ne tıkladığımda "Bulunduğunuz adrese gönderim yapılamıyor." gibi bir ibare çıktı. Restoran listesinde Merter şubesi göründüğü için oradan sipariş verdik (18.26). Ardından kısa bir süre içinde (18.37) telefona "Siparişiniz Bayrampaşa Şubesi'ne aktarılmıştır.) mesajı geldi.

Beklemeye devam ederken saat 19.03'te, Yemeksepeti'nin online desteğinden siparişimizin "Çapa Şubesi"ne aktarıldığını öğrendik. Ücret ödemesi yapmak istemediğimizi söylediğimizde ise garanti süresinin geçerli olduğunu söylediler, çünkü Çapa Şubesi saati (19.03) esas alınmış.

Etiketler :

Teslim Etmeme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur A.
  24 Nisan
  21:19

  Özür dilemekten başka yapacak bir şeyleri yokmuş gibi davranmalarından memnun kalmadım. Çapa Şubesi\'nden gelen teslimat da 30dk garantisini aşmasına rağmen parasını ödedim. Toplamda 1 saat 5 dk içinde gelen siparişimin ödemesini iade edebilirlerdi en azından. Bir daha Domino\'s\'tan alışveriş yapmayacağım.

 • 21 Nisan
  14:23

  Merhaba,

  Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Yaşanılan durum adına özür dileriz. Bir daha aynı durumun yaşanmaması adına şubelerimize gerekli uyarılar sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri