Domino's Pizza Asılsız Beyan Ve Sipariş Karışıklığı!

Emre Ç. |

İnternet sitesinden sipariş verdiğimde 30 dk. sonra siparişiniz teslim edildi yazısına rağmen siparişimiz 45 - 50 dk. sürede gelmiş olmakta ve bunu getiren personele söylediğimde biz bunu yapmazsak şubemiz ceza alır bu yüzden gerçek dışı iletildi onayı verdirdiklerini söyledi!

Ertesi gün tekrar sipariş yaptığımda 6 tane pizza sipariş etmeme rağmen 3 tane pizza getirildi ve şubeyi arayıp siparişi neden böyle getirdiklerini söylediğimde böyle sipariş verilmiş beyanıyla beni yalancı durumuna düşürdü.

Ve hemen acil olarak siparişinizi gönderiyorum denilmesine rağmen yine tabi ki geç kaldı sipariş, diğer aldığımız 3 orta boy pizzayı 7 kişi soğuk şekilde yedik Domino's Pizza sayesinde, tebrikler!

Etiketler :

Geç Teslimat Yanlış - Farklı Ürün Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ç.
  15 Haziran
  19:00

  gördüğüm en kalitesiz hizmet hayal kırıklığısın dominos

 • Emre Ç.
  07 Haziran
  16:50

  Müşteri memnuniyeti sağlanmak için bir görüşme yapılmış fakat tekrardan Karabük dominos şubesi arayarak hatanın bizde olduğu öne sürülerek tekrar mağdur edildik.Tebrikler Dominos!! Son üc günde üç kere mağdur etmeyi başardınız. Ne sizin vereceğiniz hediye edeceğiniz bir pizza ya muhtaç kaldık ne de size.Bundan sonra da her platformda bu terbiyesizliğinizi dile getireceğimizden şüpheniz olmasın..

 • 07 Haziran
  14:58

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri