Dominos Pizza Adresim Kapsam Dışıymış!

Emir D. |

Belirttiğim şubeden sosyal pizza sipariş ettim online olarak. Talebim reddedildi. Şubeyle yaptığım telefon görüşmesinde yetkili kişi, adresimin kapsam dışı olduğunu ve paket servis yapamayacaklarını belirtti.

2 ay öncesinde 1000 pizza bedava kampanyasında 4 pizza siparişi vermiştim aynı günde aynı saatte paket servis gelmişti. Oturduğum Erikli semti kapsam alanında bulunmazken 100 metre ilerideki Kaplıkaya semti kapsam alanında. Merkez Yıldırım ilçesinin de merkezi olan bir yerde yaşıyorum. Site ve apartmanlar bölgesi, refahı yüksek bir merkez. Ancak hizmet yok. Burger King bile şube açtı buraya. Pizza siparişim geçersiz yere iptal oldu! Daha önce sipariş vermiştim (farklı mailli üyelikten)

Etiketler :

Teslim Etmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emir D.
  26 Şubat
  15:11

  Bulunduğum bölge, sıcak ve hızlı sipariş götürebileceğiniz yere en fazla 2 dakika uzaklıkta. Maksimum düzeyde tabi ki o da. 30 saniyede de gayet rahat ulaşabilir. Malumunuzdur ki, sizin servis alanı olarak görmediğiniz uzaklıktayım ve 1 pizza almak için o kadar mesafe kat etmem sonucu o pizza ne hızlı ne de sıcak servis edilebilir...

 • 26 Şubat
  13:11

  Sayın müşterimiz ;
  Sizlere daha iyi hizmet vermeyi başlıca görev edinmemiz sebebiyle ;
  Şubelerimiz sadece hızlı ve sıcak sipariş götürebilecekleri sınırlı bölgeye hizmet vermektedir.
  Bulunduğunuz bölge için şube açılması talebinizi sizin adınıza genel merkezimize iletiyoruz.
  Şuan için şubelerimizden gel al servis alabileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Müşteri hizmetleri
  444 33 22