Domino's Pizza 30 Dk. Teslimat Garantisine Uyulmuyor!

Taner D. |

Domino's Pizza'ya 05.06.2014 tarihinde 20:03 saatinde internetten sipariş verdim. Pizza 21:05 gibi geldi. 30 dakika süre aşıldı ve pizza peyniri donmuş tost gibi. Domino's Pizza evime 300 m uzaklıkta.

Ödeme yapmak istemedim servisteki arkadaş Şubedeki *** beyi aradı O *** bey de çok yoğun olduklarını bir daha böyle bir şey ile karşılaşmayacağımı ödeme yapmam gerektiğini söyledi. İstediğim yere şikayet edebileceğimi belirtti. Fakat bu durum daha öncede oldu sürekli tekrar eden bir durum.

Daha önce şikayet etmedim fakat sipariş 1 saati aşkın bir süre olunca artık yazma mecburiyetine Ya bu 30 dk. muhabbetini kaldırın yada hizmet kalitenizi gözden geçirin.

Etiketler :

Geç Teslimat Fiyat - Ödeme Kampanya - Promosyon Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner D.
  06 Haziran
  16:03

  hayır memnuniyet sağlanmamıştır.sadece ilgili şubenize beni arayan şahsa karşılık anlayış göstermiş bulunmaktayım.yoksa ne evime gelen pizzadan memnunum ne de servisin 1 saat geç gelmesine...pizza zaten geldiğinde buz gibiydi.ilgili personel müdürü vs.ilgili şube ile görüşüp bu konuyu araştırmalılar bence.çünkü bu durum tek seferlik bir olay değildir.daha önce de pizza kötü soğuk ve 10 ila 20 dk lık sürelerde tarafıma geç teslim edilmiştir.tşk ederim.iyi çalışmalar...

 • 06 Haziran
  11:36

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri