Domino's Pizza 30 Dk Geçti Beni Evde Bulamamışlar!

Hayriye D. |

Sipariş no : 82C83EB8
Domino's Pizza hattını aradım. Bir bayan baktı, Dedim 30 dk geçti de kampanyanız dan yararlanabilecek miyim? Bu gün promosyon günü olduğu için, Yararlanamazsınız dedi O zaman, Soğuk pizza almam dedim. dediği tek şey "iyi günler" oldu Sabır dedim şubeyi aradım.

Müdürlerinin Bana dediği şey "Biz geldik 3 defa adresinize, zile bastık bastık kimse yoktu, telefondan ulaşmaya çalıştık telefona bakan yoktu"

Evet 3-4 aydır sabit numaramı kullanmıyorum ama Bu güne kadar Domino's'dan +100 adet pizza siparişi verdim. Gelmişler ama beni evde bulamamışlar!

İnternet hizmetleri alanında hizmet veren bir şirketin sahibiyim. Ciddiyetsiz davranışlarınız hakkında elimden geleni yapacağım...

Etiketler :

Teslim Etmeme Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayriye D.
  21 Kasım
  15:37

  Bu pizza olayına döndü, Şube de biz geldik yoktunuz diyordu. Sizde müşteriyle görüştük memnuniyet sağlandı diyorsunuz. Sorması ayıp kiminle görüştünüz ? Bizimle iletişime geçen kimse olmadı. İnsanın aç olması Bu olayların yaşanması beni sinirlendirmişti. Ama yanlış bir anlaşılma olacağını düşündüğümden ötürü yatışmıştım. Sizin buraya gelip, Memnuniyet sağlandı demeniz komik. Hiç kimse beni aramadı, Bir daha da dominosla çalışmayacağımı söylememe gerek yok. Artık sizden hayali müşteriniz alışveriş yapar.

 • Hayriye D.
  18 Kasım
  20:05

  Bu pizza olayına döndü, Şube de biz geldik yoktunuz diyordu. Sizde müşteriyle görüştük memnuniyet sağlandı diyorsunuz. Sorması ayıp kiminle görüştünüz ? Bizimle iletişime geçen kimse olmadı. İnsanın aç olması + Bu olayların yaşanması beni sinirlendirmişti. Ama yanlış bir anlaşılma olacağını düşündüğümden ötürü yatışmıştım. Sizin buraya gelip, Memnuniyet sağlandı demeniz komik. Hiç kimse beni aramadı, Bir daha da dominosla çalışmayacağımı söylememe gerek yok. Artık sizden hayali müşteriniz alışveriş yapar.

 • 18 Kasım
  15:03

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  444 33 22
  Domino's Müşteri Hizmetleri